HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

NASIL BAŞLADIK...

Marka Medya Grup’un açılımı ; Marka Reklam Tanıtım Film Prodüksiyon ve Organizasyon, 2002 yılında profesyonel görsel çekimler, kamera ve fotoğraf hizmetleri olarak faaliyetlerine Ankara ‘da başlamış ve 2009 yılında İstanbul ‘da bu faaliyet kollarını genişleterek devam etmiştir. Bu zamana kadar profesyonel çalışmalarına yeni teknolojik gelişmeleri de katarak bu yolda çok iyi mesafeler katetmiştir. İlkesi en kaliteli hizmetle müşterilerini reklam ve tanıtım konusunda istedikleri seviyeye ulaştırmak ve onları iyi ve kalıcı birer marka haline getirmektir.

FARKIMIZ...

Marka Medya Grup olarak bizim diğer reklam firmalarından farkımız şu; Biz reklamı reklam olsun diye yapmaktan ziyade hedefe ulaşmak için yaparız. Çalıştığımız firmaları ulaşmak istediği çizgiye getirmek için çabalarız. Her zaman içimizde kurumsal çalışmayı kendimize ilkelerimizden edindik. İşin ancak kaliteli ortaya konulduğunda hedefine ulaşacağına inandık ve bu yoldan şaşmadık. Ortada iyi bir fikir yoksa reklam yoktur mantğını benimsedik. "Reklamın iyisi kötüsü olamaz" diyen firmalara hep iyi ve profesyonel reklamın nasıl olduğunu anlattık.

MARKANIZA DEĞER KATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ...

Marka Reklam Tanıtım Prodüksiyon ve Organizasyon Hizmetleri, genç yaşına rağmen büyük tecrübeye sahip bir film prodüksiyon ve reklam ajansıdır. Kurulduğu günden bu yana, reklam ajansı ve film prodüksiyon hizmetlerini tek çatı altında profesyonel bir anlayışla reklam tanıtım düşüncesini en üst seviyede tutarak gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiği markalar için stratejik altyapı oluşturup reklam çözümleri üretmektedir.Marka Reklam'da herkes yaptığı işten büyük bir keyif alarak ortak bir takım ruhuyla, müşterilerine farklı bakış açıları ışığında yol gösterip, sürekli esnek ve katma değer sağlayan çözümler sunmak için çalışır. Bu ilkeler doğrultusunda ortaya çıkan tüm çalışmalar; müşterilerimizin ürün veya hizmetlerini cazip hale getirecek, zekice oluşturulmuş, cesur, iletilmek istenen mesajı net olarak ifade eden ve tüm bunların sonucunda markalarına değer katan çalışmalardır.

5758 +

TESLİM EDİLEN PROJE

3543 +

MUTLU MÜŞTERİ

1883 +

BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ KİŞİ

353 +

ÖDÜLLER